Я дуже задоволена цим маленьким "чудом".Впершу чергу,томущо він маленький,важить мало,можна помістити в будь-яку косметичку,якщо я іду до клієнтів.А саме головне те,що в нашому районі часто виключають світло,та для мене це непроблема,бо мій апаратик завжди заряджений звечора,і я можу працювати ним і без світла весь день.Це мій маленький помічник.Дякую дуже!
Опалінська Наталія 20 июля 2018